250 TL üzeri bedava kargo

SIK SORULAN SORULAR

info@kazoo.com.tr

Farklı sorularınız için lütfen çalışma saatleri içerisinde bize 'chat'ten yazın.

Çalışma saatleri: Pazartesi - Cuma saat 10:00-17:30

MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ

Üründen memnun kalmadıysam ne yapmalıyım?

Eğer sipariş ettiğiniz ürünlerimizden herhangi biri beklentilerinizi karşılamazsa, lütfen satın alma tarihinden itibaren 15 gün içinde bizimle iletişime geçin. Eğer ürünü iade etmek isterseniz, lütfen orijinal ambalajını çöpe atmayın ve ürünü aynı şekilde ambalaja yerleştirip tarafımızdan sağlanacak kargo kodu ile bize geri göndermenizi rica ederiz. Ürünü teslim aldıktan ve içeriğini kontrol ettikten sonra, size satın alma fiyatının tam tutarını, kargo masraflarını düşerek iade edeceğiz.

Siparişim hasarlı geldiyse ne yapmalıyım?

Ürünlerimizi paketleme konusunda büyük özen ve dikkat göstersek de, bazen ürünler taşıma sırasında zarar görebilir veya kırılabilir. Bu durumda, paketleri teslim alırken yetkili kargo personeli önünde paketleri açıp kontrol etmekle ve ürünün hasarlı olmadığından emin olmakla yükümlüsünüz. Eğer ürün hasar görmüş ise kargoyu kabul etmeyin ve yetkili kişiye gerekli belgeleri doldurmasını rica ettikten sonra lütfen fotoğraf çekmeyi unutmayın. Lütfen imzalı belgeyi ve eşlik eden kanıt niteliğindeki fotoğrafları 3 gün içinde bize e-posta ile gönderin. Ardından tarafınıza en kısa zamanda yeni bir teslimat sağlayacağız.

Türkiye dışına gönderim yapıyor musunuz?

Şimdilik Türkiye harici ülkelerden siparişleri Etsy üzerinden alıyoruz. Uluslararası nakliye bilgileri için lütfen Etsy sayfamıza başvurun.

https://www.etsy.com/shop/StudioKazoo?ref=simple-shop-header-name&listing_id=1138992739

Ürünlerinizi toptan satın alabilir miyim?

Evet, Lütfen bize email yoluyla ulaşın, size güncel kataloğumuzu ve ücretlerimizi yollayalım.

Ürünleriniz nasıl yapılıyor?

Tüm ürünlerimiz el yapımıdır ve üzerinde saatlerin emeği vardır.

Genel olarak kendi kalıplarımızı yapıp ürünlerimizi, bir kaç değişik malzemeden döküm tekniği ile çoğaltıyoruz.

Sınırlı sayıda üretim ne demek?

"Sınırlı sayıda üretim" ifadesi, belirli bir ürün için numaralandırılmış bir kopya miktarı üretmeyi tercih ettiğimizi ifade eder.

Kupon kodu nedir? Nasıl alabilirim?

Kupon kodu, sitemizde alışveriş yaparken kullanabileceğiniz dijital bir koddur. Genel olarak bu kodları email yolu ile bültenimize abone olan müşterilerimiz ile paylaşıyoruz.

Ev dekorasyon ürünleri.

İLETİŞİM

info@kazoo.com.tr

No products in the cart.